E-građani Moja Uprava Središnji državni portal
Kliknite za više
Hrvatski audiovizualni centar
  Zaklada Kultura nova
Međunarodni centar za podvodnu arheologiju u Zadru (MCPA)
Hrvatski restauratorski zavod

Iz medija
KULTURNE DJELATNOSTI  >  Audiovizualne djelatnosti   >  Kontakt

HRVATSKI AUDIOVIZUALNI CENTAR

Daniel Rafaelić,
Ravnatelj

Tel: +385 1 6041 080
Fax: +385 1 4667 819
ured.ravnatelja@havc.hr


Desk Kreativne Europe - Ured MEDIA

Martina Petrović
Rukovoditeljica
Tel: +385 1 4655 434
martina.petrovic@mediadesk.hr
(* Ured MEDIA nalazi se na adresi Zvonimirova 20, 10000 Zagreb)

Odjel za filmsku proizvodnju i komplementarne djelatnosti

Jadranka Hrga
Rukovoditeljica
Tel:+385 1 6041 085
Fax: +385 1 4667 819
jadranka.hrga@havc.hr

Maja Nikolić
Koordinatorica razvoja
Tel. +385 1 6041 081
maja.nikolic.razvoj@havc.hr
razvoj@havc.hr

Proizvodnja audiovizualnih djela, manjinske koprodukcije
proizvodnja@havc.hr
Tel. +385 1 6041 086

Razvoj scenarija i projekata audiovizualnih djela
razvoj@havc.hr
Tel. +385 1 6041 081

Komplementarne djelatnosti
komplementarne@havc.hr
Tel. +385 1 6041 086
Tel. +385 1 5532 520

Komplementarne djelatnosti – međunarodna suradnja
javnipoziv.opp@havc.hr
Tel. +385 1 5532 520

Odjel za promociju i plasman

Tel: +385 1 6041 087
Tel: +385 1 6041 088
Fax: +385 1 4667 819
promotion@havc.hr

Odjel za pravne poslove

Anita Duvnjak
Rukovoditeljica
Tel. +385 1 6041 084
Fax: +385 1 4667 819
anita.duvnjak@havc.hr

Odjel za financije

Siniša Babić
Rukovoditelj
Tel. +385 1 6041 093
Fax: +385 1 4667 819
sinisa.babic@havc.hr

Diana Veble
Financijski stručni referent
Tel. +385 1 6041 094
Fax: +385 1 4667 819
diana.veble@havc.hr

Eurimages

doc. art. Davor Švaić
Tel: +385 (0)1 4828506
Fax: +385 (0)1 4828508
skype: davorsvaic

Odjel Snimanja u Hrvatskoj  

Tel: 01 6041 082
Fax: 01 4667 819
Email: filmingincroatia@havc.hr
www.filmingincroatia.hr 

Press služba HAVC-a

+385 99 396 00 82
+385 99 396 00 83
Email: press@havc.hr 

Najave  RSS
ON-LINE PRIJAVNICE
Pristup informacijama
 
Fondovi EU
 Kulturne politike i rezidencijalni programi


 
Procedura oslobođenja od plaćanja PDV-a