E-građani Moja Uprava Središnji državni portal
Kliknite za više
Hrvatski audiovizualni centar
  Zaklada Kultura nova
Međunarodni centar za podvodnu arheologiju u Zadru (MCPA)
Hrvatski restauratorski zavod

Iz medija
KULTURNE DJELATNOSTI  >  Dramske umjetnosti  >  Nagrada za dramsko djelo "Marin Držić"  >  Arhiva  >  Autori i dramski tekstovi prijavljeni za Nagradu 'Marin Držić' za 2010.
 
Popis prijavljenih autora i drama
NMD za 2010.
 
 
 
  
1.  Karmela Ahel:             Monodrama
2. Tonka Alujević:           Aristotelova drama
3.  Nataša Antulov:          Š.Š.
4. Ivo Balenović:              Veliki jad
5. Renato Baretić:            Ugodan vam ostatak dana
6. Lana Bitenc:                Proslava mature
7. Jasen Boko:                 O kupusu i bogovima
8. Vedran Bokor:             Dekubitus
9. Marina Čabrajec:          Tek pomalo Julija, monodrama s glazbom (dramska
monodija u 3 stavka)
 10. Željko Funda:           Uzorna obitelj
11. Gabelić Antonio:        Jocker-zovi
12. Ružica Gašperov:       Adio pameti
13. Kristina Gavran:                   Pred vratima
14. Miro Gavran:             Parovi
15. Ivana Gudelj:             Kao da se držimo za ruke
16. Zdenka Heršak:          Dogodilo se Toniju
17. Hrvoje Hitrec:            Asasin (urbana bajka)
18. Suzana Hunjak:                   Tenk
19. Ives Ivanović:            Mrvu jubavi i jednu lipu veštu (1 primjerak teksta)
20. Sanja Ivić:                 Pržunske svađe ili Što lupežice misle o Talijancu Goldoniju
21. Željko Kocaj:             Lanac sreće
22. Zlatko Krilić:              Portret Josipa Broza Tita
23.Vesna Krmpotić:                   Božja krčma
24. Ivan Letinić:              Dvi, tri riči
25. Vedran Limić:            Windowsi četrdeset prva
26. Sanja Lovrenčić:         Bijeli slap
27. Olja Lozica:               Vincent
28. Irena Lukšić:             Vidjela sam vas na slici
29. Nives Madunić Barišić: Ispod zvončića se rodio kraljević
30. Damir Mađarić:          Hamlet u razredu
31. Bruno Margetić:         Nesita zvona
32. Irena Matijašević:       Voda
33. Miroslav Međimorec:  Rasap obitelji H
34. Zdenko Mesarić:         Podrum
35. Stjepo Mijović Kočan: Brown and Jerkić down
36.  Filip Nola:                Pigmalion 2 x
37. Marijana Nola:           Dubrovačke legende (Grad od snova)
38. Branko Odić:            Klokanov odskok
39. Mila Pavičević:           Ljubav/nogomet
40. Denis Peričić:             Ubijanje
41. Mira Perić Kraljik:       Kafić
42. Dino Pešut:               Fotogalerija (uz osobni mit)
43. Damir Petričević:        Andrijin križ
44. Tanja Radović:                    Amorov uzdisaj
 45. Igor Rajki:                Nabroji me se
46.  Robert Roklicer:        Smrt na dopustu
47. Branko Ružić:            Braća Grimm i princeza Luise
48. Ivana Sajko:              Bonnie & Clyde 
obiteljska fotografija
49. Nenad Stazić:             Gradonačelnik je poludio
50. Zlatko Sviben:            Odsjev magle
51. Tomislav Šestan:        Divovska djevojčica
52. Silvija Šesto:              Mi o vuku
53. Stjepan Šešelj:           Drama Stjepana Šešelja književnika hrvatskoga u kojoj se uzdrži vrijeme u kom živi međ inima i Marko Marulić Pečenić i jedan otok a sva je u jeziku hrvatskomu složena i sve je u njoj izmišljeno osim nekih činjenica povijesnih
54.  Krunoslav Šetka:       Pisat će se Europljaninom
55.  Irena Škorić:             Libreto
56. Marija Škrlec:             Otkazni rok
57. Davor Špišić:             Zvijezda Danica
58. Karmela Špoljarić:      Nula kuna po minuti
59. Tatjana Šuput:           Danko se oporavlja
60. Yves –Alexandre Tripković: Pijana rapsodija
61. Davor Varga:             Rozi bicikl
62. Ivan-Goran Vitez:       Mjehur od sapunice
63. Una Vizek:                 Pomračenje
64.  Marina Vujčić:           Čekaonica
65.  Fabijan Železnak:      Ja
66. Jasna Žmak:              Plači
Najave  RSS
ON-LINE PRIJAVNICE
Pristup informacijama
Fondovi EU
 Kulturne politike i rezidencijalni programi


 
Procedura oslobođenja od plaćanja PDV-a