E-građani Moja Uprava Središnji državni portal
Kliknite za više
Hrvatski audiovizualni centar
  Zaklada Kultura nova
Međunarodni centar za podvodnu arheologiju u Zadru (MCPA)
Hrvatski restauratorski zavod

Iz medija
KULTURNE DJELATNOSTI  >  Dramske umjetnosti  >  Nagrada za dramsko djelo "Marin Držić"  >  Arhiva  >  Autori i dramski tekstovi prijavljeni za Nagradu 'Marin Držić' za 2008.
 NAGRADA ZA DRAMSKO DJELO MARIN DRŽIĆ ZA 2008.
 
PRIJAVLJENI AUTORI I DRAMSKI TEKSTOVI:
 
  1. Bahun Siniša:                         Miss Sarajevo
  2. Bilić Ana:                                Oprez, čudnovati kljunaši!
  3. Bitenc Lana:                           Bube iz usisavača
  4. Bukvić Amir:                           Svemirsko putovanje malog princa
  5. Bulić Stjepan:                         Internetske ćakule    
  6. Derkač Lana:                         Martin Luther King u balkanskoj krčmi
  7. Domini Vjekoslav:                  Mara i Toni
  8. Elezović Matko:                      Californija u našem selu
  9. Gavran Miro:                           Najluđa predstava na svijetu
  10. Glavor Petra, Milićević
    Iva, Vilović Ivana:                    Rekonstrukcija Držićeve drame Pjerin
  11. Goleš Ivan:                            Zlatni pir - stiglo nakon natječajnog roka
  12. Gregl Maja:                             Ljubav na konvoju
  13. Hudoletnjak Mislav:                Neki sretni ljudi
  14. Hunjak Suzana:                      Inventura
  15. Jurić Šimunčić Ana :           Pitiespi djeda Martina i unuka Ivana/Goniči/Dane iz Glibdola
  16. Karačonji Ivana:                     Kradljivci hotelskih ručnika
  17. Klepica Vedrana:                   J.A.T.O.
  18. Kopjar Mladen:                       Klub liječenih samoubojica
  19. Kovač Aleksandar:                 Političko sučeljavanje – nepotpuna prijava (1 dostavljen, 1 primjerak teksta)
  20. Kovačević Hrvoje:                  Aba mali suncokret
  21. Lukšić Irena:                          Sjajna noć u supermarketu
  22. Matković Ljiljana:                    Ili ja govorila ili kenja revala
  23. Matošić Vedran:                     Thomas Nigro Spalatensis: de Marulo
  24. Milenić Žarko:                         Voajer
  25. Mioč Sergej:                           Šesti ortak
  26. Mujičić Tahir:                         Goldoni&Gozzi Play
  27. Nola Filip:                               Malo sutra
  28. Odić Branislav:                      Korelacija
  29. Perić Kraljik Mira:                   Žena u dijelovima
  30. Petričević Damir:                   Prolaznici
  31. Rajki Igor:                               Krijumčari
  32. Ružić Branko:                        Škola za muževe
  33. Stanin Željko:                         Ispovjedanje
  34. Stazić Nenad:                         Otac tuđe djece
  35. Sviben Maja:                          Čuvar sjećanja
  36. Šesto Silvija:                          Stvari se moraju promatrati i na drugi način
  37. Šetka Krunoslav:                   The Best
  38. Šnajder Slobodan:                 Kako je Dunda spasila domovinu
  39. Špišić Davor:                         Alabama
  40. Štivičić Tena:                         Komedija zabluda
  41. Tripković Yves-Alexandre:     Krizantema
  42. Trumbić Sanja:                      Vratio se car ili Ultimus Romanorum
  43. Turković-Krnjak Ivan:             Sudbina Madagaskar
  44. Vujčić Marina:                         Sretan kraj
  45. Zajec Tomislav:                     Astronauti
  46. Žigo Iva Rosanda:                  Kugla
 
Najave  RSS
ON-LINE PRIJAVNICE
Pristup informacijama
Fondovi EU
 Kulturne politike i rezidencijalni programi


 
Procedura oslobođenja od plaćanja PDV-a