E-građani Moja Uprava Središnji državni portal
NSPC

godišnje izvješce
Kliknite za više
Hrvatski audiovizualni centar
  Zaklada Kultura nova
Međunarodni centar za podvodnu arheologiju u Zadru (MCPA)
Hrvatski restauratorski zavod

Iz medija
KULTURNE DJELATNOSTI  >  Audiovizualne djelatnosti   >  Kontakt

HRVATSKI AUDIOVIZUALNI CENTAR

Christopher Peter Marcich,
Ravnatelj

Tel: +385 1 6041 080
Fax: +385 1 4667 819
ured.ravnatelja@havc.hr

Ines Kuprešak
Stručna suradnica 
Tel: 01 6041 080
ured.ravnatelja@havc.hr 
 



Desk Kreativne Europe - Ured MEDIA Hrvatske 
Martina Petrović
Rukovoditeljica
Tel: 01 4655 434
martina.petrovic@mediadesk.hr

Ana Perčinlić
Stručna suradnica

Kralja Zvonimira 20
10 000 Zagreb, Hrvatska
Tel: 01 4655 437
asistent@mediadesk.hr
(* Ured MEDIA nalazi se na adresi Ulica kralja Zvonimira 20, 10000 Zagreb)

Odjel za razvoj, filmsku proizvodnju i komplementarne djelatnosti 
Jadranka Hrga
Rukovoditeljica
Tel: 01 6041 085
Fax: 01 4667 819
jadranka.hrga@havc.hr

Maja Nikolić
Specijalistica za audiovizualne djelatnosti
Tel. 01 6041 081
maja.nikolic@havc.hr
razvoj@havc.hr

Diana Robaš
Specijalistica za audiovizualne djelatnosti
Tel. 01 6041 086
diana.robas@havc.hr

Proizvodnja audiovizualnih djela, manjinske koprodukcije
proizvodnja@havc.hr
Tel. 01 6041 086

Razvoj scenarija i projekata audiovizualnih djela
razvoj@havc.hr
Tel. 01 6041 081

Komplementarne djelatnosti
komplementarne@havc.hr
Tel. 01 6041 086
Tel. 01 6041 081

Komplementarne djelatnosti – međunarodna suradnja
javnipoziv.opp@havc.hr
Tel. 01 6041 081

Odjel za promociju i plasman 
Irena Jelić
Rukovoditeljica
Tel: 01 6041 088
Fax: 01 4667 819
irena.jelic@havc.hr 
promotion@havc.hr

Odjel za pravne poslove 
Anita Duvnjak
Rukovoditeljica
Tel. 01 6041 084
Fax: 01 4667 819
anita.duvnjak@havc.hr

Odjel za financije 
Siniša Babić
Rukovoditelj
Tel. 01 6041 093
Fax: 01 4667 819
sinisa.babic@havc.hr

Diana Veble
Financijski stručni referent
Tel. 01 6041 094
Fax: 01 4667 819
diana.veble@havc.hr

Odjel Snimanja u Hrvatskoj   
Tel: 01 6041 082
Fax: 01 4667 819
Email: filmingincroatia@havc.hr
www.filmingincroatia.hr 

Kinoprikazivaštvo   
Tel: 01 5532 520
Email: kinoprikazivastvo@havc.hr

Press služba HAVC-a 
Tel: 01 6041 087
098 677 051
Email: press@havc.hr
 

Najave  RSS
ON-LINE PRIJAVNICE
Pristup informacijama
 
Fondovi EU
 Kulturne politike i rezidencijalni programi
 
 
Croatian literature